O nas


Restauracja Prima Pasta
Powstała w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie osób, które cenią sobie dobre jedzenie, różnorodne menu oraz nowatorskie rozwiązania w przyjemnym wnętrzu. Specjalnością naszej restauracji są włoskie pasty, przyrządzane na indywidualne zamówienia gości, pyszne sałaty, ze starannie przygotowanymi dodatkami. Ponadto proponujemy codziennie: w godzinach 8:00-11:00 smaczne śniadania oraz w godzinach 11.30-16.00 business lunch w formie bufetu, a na nim dania domowej kuchni polskiej, przyrządzane codziennie rano na miejscu.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak, komunie, chrzciny, kinder bale oraz spotkania firmowe. Staramy się zawsze jak najlepiej dostosować naszą ofertę do oczekiwań naszych Klientów. Nasza restauracja usatysfakcjonuje zarówno  ludzi, którzy w krótkim czasie chcą zjeść zdrowy, syty posiłek za niewielką cenę jak również tych, którzy chcą „oderwać się” od pracy i spędzić czas w miłym towarzystwie przy smacznym jedzeniu czy kawie. Serdecznie gościmy także dzieci, które mają u nas szczególne miejsce za równo w sercu jak i w restauracji.

„Nasz smak powstaje z natury a nie z proszku” – wszystkie dania jakie będziecie mieli Państwo okazję spróbować przygotowywane są z wysokiej jakości składników, bez stosowania żadnych ulepszaczy i konserwantów, tak powszechnie używanych w wielu restauracjach.